+48 792 823 333
sales@maryniaczyk.pl
Domaniew 9A | 98-235 Błaszki
Dutch NL English EN French FR German DE Polish PL Russian RU Spanish ES

Historia firmy

Firma MARYNIACZYK jest młodą firmą działającą w branży ogrodniczej, lecz dynamicznie się rozwijającą. Została założona pod koniec 2005 roku przez Mateusza Maryniaczyka i od początku produkuje urządzenia do szklarnii. Zaczęła od prostych urządzeń typu wózki ręczne z roku na rok poszerzając swoją ofertę produktów.

Już w roku 2006 odnieśliśmy ogromny sukces wypuszczając na rynek polski automatyczny opryskiwacz szklarniowy. W tym czasie nasza firma była jedynym takim producentem w Polsce.

Następnym osiągnięciem, które zapisało się w historii firmy jest wyprodukowanie w 2007 roku pierwszego wózka szklarniowego z hydraulicznie podnoszoną platformą roboczą, co zapoczątkowało rozwój naszej firmy również na arenie międzynarodowej.

Misja naszej firmy to analiza naszych produktów i wprowadzanie nowych usprawnień w oparciu o uwagi i potrzeby naszych klientów a także rozwijającego się rynku.

Celem naszej firmy jest produkowanie najwyższej jakości urządzeń użytkowanych w szklarniach a także modernizacja parku maszynowego ,które umacniają naszą firmę na rynkach Europejskich.

Produkty naszej firmy znane są we Francji, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Słowacji, Łotwie, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Rumunii, Anglii, Australii i innych krajach w Unii Europejskiej jak i poza jej granicami.

Firma MARYNIACZYK od 2006 roku jest również producentem haków do pomidorów, posiadamy kilka systemów nawijania sznurka na haki, duży potencjał i zaplecze produkcyjno- magazynowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Zdjęcie prezentuje wózek pielęgnacyjno-serwisowy Hortitech 4HD oraz właściciela firmy Mateusza Maryniaczyka w szklarni gdzie w oddali widać sadzonki pomidora w rzędach.

F.P.H.U. MARYNIACZYK

Maryniaczyk.com - logo

FORMULARZ KONTAKTOWY

  DANE KONTAKTOWE

  Domaniew 9A, 98-235 Błaszki
  43-829-07-33
  792 823 333
  biuro@maryniaczyk.pl
  sales@maryniaczyk.pl
  NIP: 827-218-73-99